Co člověk, to kopie

Ahoj všichni!
Dneska jsem spala asi jenom jakože 6 hodin, takže pokud bude moje vysvětlování na úrovni pětiletýho děcka, omlouvám se.
Rozhlídněte se kolem sebe v davu lidí. Vidíte nějaký rozdíl? Je nás tu 6 a půl miliardy a dělíme se na možná 15 druhů lidí. Stále je tu 6 % lidí shodných. Proč se snaží, nás za každou cenu zaškatulkovat někam, kam ani nepatříme? Dají nám na výběr, jsi flegmatik? Nebo sangvinik? Introvert? Extrovert?
Pokud nezapadáte do zajetého systému, který stejně vytvořil nějakej mentál, jste souzeni spoustou lidí. Kamarádka se mě ptala, že jestli kdyby byla lesba nebo bisexuálka, jestli bych se jí nebála a stále se s ní bavila. Řekla jsem jí, že by byla naprostá hloupost, přestat se s ní bavit jenom proto, že se by se jí líbily holky. To je to samé, jako kdyby se mě měli lidi bát a štítit, protože jsem vegan.
Je úplně jedno co jíme, nebo si oblíkáme, děláme to totiž úplně všichni. Ale když prostě milujete sójový mlíko a nebo se vám prostě neskutečně moc líbí legíny a nosíte je i když víte, že na to nemáte postavu, je s tím problém. Proč se tolik řeší, co lidi nosí a co se jim líbí?
Psala jsem v minulosti již nespočet blogů a článků, ale jeden mám pořád v hlavě. Byl to článek o věcech, kterých se bojím a stále se jich bojím. Za tohle sebčozmenšující chování bych se vážně nejradši zmlátila.
'' Oblékat se , jak bych chtěla
Protože se bojím toho, že by se mi někdo začal smát (ano, i takové lidi mám v okolí, ale musím se přiznat , i já se k nim občas přidala, teď už ne, v rámci svého projektu :)! ). Nebo bych se v tom necítila dobře, because that's really important! Nebo by mi nedej bože nějaká kamarádka řekla, že mi to nesluší. To bych měla sebevědomí ještě níž, než mám teď, což vážně nepotřebuju. ''
Měla jsem a mám ve svém okolí lidi, kteří pomlouvají a snaží se každého co nejvíc ,setřít' nějakou hláškou, která už je konec konců stejně trapná, ale urazí stejně dobře, jako právě nově vymyšlená.  Měla jsem i stádia, kdy jsem se bavila chvilku s jedním klukem a ptala jsem se ho, jestli můžu říkat, že je můj kamarád, aby se náhodou necejtil trapně, když se ho na to někdo zeptá, protože jsem si myslela, že jsem něco míň než všichni ostatní.
Když vás lidi řeší, obvykle nejsou spokojeni sami se sebou, vysvětlete jim to. A jestli vám stejně budou říkat, jak vypadáte strašně, flusněte jim do ksichtu, třeba pochopí, že je vám to naprosto ukradený. Lidi, prosím, pokud se vám líbí obočí typu ,slimáčci', noste ho. Pokud se vám líbí váš zadek, ale ostatním ne, vyprdněte se na ně a klidně si ty legíny vemte. Máme tu možnost, vypadat každý úplně jinak, tak ji hlavně využijte!
Silvi ♥