Ty jsi vegan? | LGKM + #veganwithsilvi

Ahoj všichni!
*Pokud máte s veganstvím/vegany problém, snažíte se mít vždycky pravdu a nebo jste mentálně pozastavený, poškozený nebo narušený jedinec, tento článek nečtěte.*
Víte, když jste vegan, máte o trochu těžší život. Pokud si ale myslíte, že je to těžší jen kvůli tomu, že si nemůžete dát vajíčka nebo maso, jste na omylu. Když se rozhodnete být veganem, zvolili jste si to sami . Ale jestli jste vegan jen kvůli tomu, že jste to u někoho viděli a stejně máte chuť na sýr, nedělejte to, pokud k tomu nemáte důvod. Asi nejsem správný VEGANSKÝ AKTIVISTA (aka Freelee the banana girl ), ale prostě mi přijde zbytečný být vegan, protože to řekl někdo jiný. Jestli jste odhodlaní být vegan, musíte se připravit na několik věcí.
2 nejlepší věci na světě vedle sebe ^.^
  • Lidi si z vás budou dělat srandu. - to platí, pokud se bavíte se Zděnkem
  • Budou se vás ptát, co máte k obědu. - to platí u Terky
  • Budou ochutnávat vaše mňaminky. - práce Janči
  • Budou vám žrát jíst datle. - to obstará Bára
  • Budou vám pít pití . - to vlastně i kdybych nebyla vegan dělá Laura
 A pokud si myslíte, že takové kamarády rozhodně nemáte, mýlíte se, i já si to myslela.
Moje přesunutí na veganství bylo vcelku jednoduché. Dopoledne jsem se rozhodla, večer jsem se podívala na dokument a ráno jsem byla vegan.
Nechci  aby to působilo tak, jako že nemám ráda maso a sýry. Ale pokud jste vegani z nějakého vážnějšího důvodu, než že to řekla ona a podle 'průzkumů ' to bude asi to bude dost krutě hipsterský, nebudete na to mít ani chuť. V podstatě. Když se dovíte všechny ty věci, co zůstávají před očima nás spotřebitelů skryté, nejdřív se naštvete, pak to budete všem nutit a pak vám dojde, že je to vlastně zbytečný.
 Rozhodně mám v plánu napsat více článků ( co se děje na farmách a nebo, proč zrovna vegan), protože vím, jak špatně se tyto informace hledají a taky chci rozšířit naši vegan komunitu. A co vy? Jaký máte názor na veganství?
 Silvi