Radši mozek, než zadek.

Ahoj všichni!
Zjistila jsem, že mám seznam asi 15 názvů článků, který bych chtěla napsat, ale stejně vždycky potom vymyslím něco úplně jinýho. Komplikovaná Silvi, snad chápete, ne? :D


Všimly jste si někdy, jak jsou někteří muži posedlí ženskými těly? Někdy k vám prostě přijdou a na rovinu vám řeknou, abyste ty legíny nenosily, protože máte zadek, který zabere dvě místa v autobuse, no a co? Co je všem chlapům do toho, co ženský nosej? Proč by s i ta holka sakra nemohla vzít legíny, když je má ráda a cítí se v nich pohodlně? To už ale prosím vás nikoho nezajímá, co se vám líbí, nebo ne, důležité totiž je, co si o tom myslí muži, a když prostě řeknou, že vám ty legíny neslušej, běžte všechny darovat svojí kamarádce s menším pozadím.Tak to totiž funguje.
Je tedy taky pravda, že některé ženy by mohly mít aspoň soudnost a úctu k ostatním a nebrat si tu minisukni, když ví, že na to postavu nemají.
Proč jsou třeba ve filmech ukazovaný nahý jenom ženy? Proč se na zadek veřejně kouká jen ženám? To k vám prostě kluk přijde a řekne vám, abyste začaly nosit kraťasy a nebo ty legíny, že jinak se vám prý pěkně blbě kouká na zadek. Nebo si jenom nestahujte to tričko dolů, ať je taky něco vidět, hm? Ale co když se ženský chtěj podívat chlapům na zadek? Hned jsou špatný a perverzní, přičemž chlapi nosí většinou takové džíny, do kterých by se klidně vešli 3x, nebo v nejlepším ty nechutný volný tepláky, který maj zadek někde u kolen.
Mám v blízkém okolí případy toho, že k vám přijdou a řeknou vám, že si máte koupit lepší džíny, protože vám jsou tyhle velký a není pomalu nic vidět, což je problém. A když už si na sebe nevědomky vezmete tričko s větším výstřihem, hned jste lehká holka. Ano, takhle to dneska je.
Zachází se s námi kolikrát jak s hadrem a to jenom proto, že jsme slabší, menší a vlastně celkově nepotřebný lidský stvoření. Je obecně známo, že mají ženský špatný orientační smysl, že? Hlavně že se chlapi nejednou nechali vozit ženskejma. A nebo jsou ženský blbý, když řeknou svůj názor, který je kolikrát mnohem lepší, než ten mužský, protože chlapi jsou nejšikovnější a nejchytřejší, přeci.
Chlapi, prosím, uvědomte si, že nejsme jen hezky vypadající stvoření, ale často jsme velmi chytré a inteligentní bytosti, takže pokud nám chcete polichotit, pochvalte nám náš mozek, ne zadek.
Miluju vás,
Vaše Silvi