Kam zmizela lidskost?!

Ahoj všichni!
Dneska je celkově nějakej neskutečně línej den a tak budu ráda, když napíšu alespoň něco, co se dá číst, ale asi to stejně bude jenom chumáč věcí, co se mi nastřádaly v hlavě za posledních pár dní.
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se v dnešní době tolik mluví o 'dokonalosti' nebo 'perfektnosti'? V dnešní době se všichni, nebo spíš velká většina, lidí řídí trendy, tudíž věcma, o kterých někdo řekl, že teďka budou 'normální'. Jako třeba nosit cibuli na hlavě. Tímhle se nás vlastně snaží někam zaškatulkovat nebo přiřadit, aby jsme byli všichni stejní a neoriginální. To znamená, že je vcelku nemožný potkat kluka bez culíku. O to víc si ceníme originálů a tudíž kluků bez culíků a zženštělých oblečků.
Když jsem u tý dokonalosti, napadlo vás někdy, proč všichni usilujou o tu dokonalost? Proč chtějí být všichni perfektní a bez chybičky? Protože každej časopis, do kterýho se dneska podíváte, vám povídá o tom, jak má vypadat 'perfektní' tělo, nebo jakej účes se nejlíp hodí ke kulatýmu typu obličeje. A tím pádem všichni dostávají pocit, že když tu určitou věc nemají, nejsou good enough. Ale proč si do toho necháme kecat? Kdo to ta society vlastně je, aby nám diktovala, co máme a nemáme dělat? V dnešní době všechno. Když nemáte přes 100 liků u fotky na instagramu, jste nula, chápete? Úplná nicka.
Lidi usilujou o tu perfektnost jenom proto, že mají pocit a tajně doufají, že je to dovede tam, kam chtějí. Představte si, že perfektní holka je ta, která má dlouhý černý vlasy, supr čupr prdelku a hot body ready for summer. Myslíte si, že když toho dosáhnete, že budete šťastní a všechno se vám bude dařit? Proberte se, samozřejmě že ne. Dlouhý černý vlasy vám nezaručí místo v práci a supr čupr prdelka vám nepřinese chlapa, s kterým chcete doopravdy žít celej svůj život.
 Když se ale podívám ke kořenům celý tý věci, vůbec nechápu, proč by chtěli být všichni stejní, řídit se podle trendů a nevyčuhovat z davu. Naučte se brát jako strašně super, když se za vámi lidi otočí, když máte na sobě tu skvělou fialovou rtěnku. Naučte se nevnímat ty otravný a znechucený obličeje lidí, kterým se nelíbí to, co máte na sobě, jak se chováte, nebo jak se vyjadřujete. Vždyť jim to může bejt sakra úplně jedno! Nemůžou vám přece nařídit, aby jste přestali dělat to, co je vám tak vlastní a přirozený. Berte to prostě tak, jako že vám závidí to, jak skvělej člověk doopravdy jste, a proto se snaží o to, aby jste tak skvělý už nebyli, páč maj pak pocit, že jste lepší než o ni, což ve skutečnosti opravdu jste. A za boha si nenechte namluvit něco jinýho.
Miluju vás,
Vaše Silvi