Proč si neplníme sny?

Ahoj všichni!
Možná to bude zase jenom slátanina z mejch myšlenek, nicméně doufám, že to bude aspoň čitelný. Každopádně je mega těžký začít nějakej článek nějak normálně, aby to neznělo zas tak moc strojeně a úchylně především. Plus vám jenom potřebuju sdělit, že tu Kryštof hraje na PS4, je nehorázně hlučnej a vždycky se leknu, takže pokud to bude aspoň trošku dávat smysl, tak budem šťastný.
 Vždycky si naslibujeme nehoráznou spoustu věcí na chvíle, kdy dosáhneme nějakýho určitýho 'levelu' ve svým životě. Až budu starší, až budu velká, až budu hubená. Každej jsme si to řekli minimálně jednou a kdokoliv řekne, že ne, tak tutově kecá.
Proč bysme ale chtěli odkládat věci na pozdějc? Zase je tu to, jak si myslíme, že až budeme hubený, budeme šťastnější a všechno se nám bude dařit líp/víc. Špatně, právě že se nám nebude dařit líp, spíš nás bude mrzet, že to není takový, jaký jsme to chtěli a ještě víc se to po..kaká. Tak proč o to sakra usilujem?
Všichni tu víme, že prokrastinace je pěkná svině a kolikrát dokáže mluvit tak neskutečně přesvědčivě, že kdyby vám řekla, že na ten záchod nepotřebujete, tak fakt nepotřebujete. Jenže když chceme nějaký věci dosáhnout, musí i ty nejvěrohodnější kecy stranou, a na řadu přichází akce. Většina lidí teda u týhle části končí, protože proč by se taky namáhali, když je jednodušší ležet na gauči a žrát brambůrky, než jít běhat. Jenže těm lidem nedochází to, že už jsou strašně blízko cíle, a radši to vzdají hnedka na začátku, než aby se aspoň trošku snažili jít si za svým. A pak budou všem říkat, jak sny nemají a že je jim to všechno ukradený, mě je celkem jedno, co mi kdo takhle řekne, protože lžou především sami sobě.
Podle mě bysme neměli čekat na něco, nějaký znamení, nebo věc, který nejdřív musíme dosáhnout, aby se staly všechny ty 'magický' věci, o kterých pořád jenom sníme. Myslím si, že bysme si ty sny měli plnit průběžně. Vždyť tu už moc dlouho nebudem a až si jednou vzpomenem, jakej jsme měli vlastně život, asi bude lepší, když si řeknete, že jste měli pro co žít, nemám pravdu?
Miluju vás,
Vaše Silvi